Hakkımızda

      Firmamız 1974 yılında Isparta'da Bedri Ayhan tarafından kurulmuştur. İlk yıllarda düşük bir kapasiteyle 80m2 alanda üretim yapmış takip eden yıllarda ürün çeşitliliğini ve kapasitesini artırmıştır.
      Bugün tekstil, bakliyat, kuruyemiş, su ürünleri, içecek gibi sektörlere hitap edecek baskılı, baskısız naylon torba, poşet, çanta ve rulo üretimi yapmaktadır.

Tarihçe

      Ayhan Plastik A.Ş.;
      1974 yılında naylon torba üretimine 1 adet Extruder’la 80 metrekare alanda başlamıştır,
      1986 yılında baskılı naylon torba üretimine geçmiştir,
      1992 yılında 500 metrekare alana sahip tesisine taşınmıştır,
      1996 yılında yoğun poşet üretimine geçmiştir,
      2000 yılında jelatin üretimine geçmiştir,
      2013 yılında 3000 metrekare kapalı alana sahip tesisine taşınmıştır ve 1500 metrekaresini makine parkına ayırmıştır
      2014 yılında baskılı baskısız naylon torba, naylon çanta, naylon poşet ve rulo imalatına devam etmektedir.

Misyon

      Kurulduğu yıldan bugüne bölgesinde lider üretici olma rolünü üstlenmiştir. Bu sorumluluk çerçevesinde müşteri memnuniyetine önem vermiş ve kaliteden asla taviz vermemiştir.
      Ambalajın ihtiyaç olduğu her yerde çözüm üreten Ayhan Plastik A.Ş. istenilen ebat ve renklerde her türlü ambalaj isteklerinizde sizlere hizmet vermektedir. Müşterilerimize, en son teknolojiyle üretmiş olduğumuz ambalajlar sayesinde en düşük maliyetle en uzun reklamı yapma olanağını sunuyoruz.

Vizyon

      Kurulduğumuz günden bu yana doğaya saygılı ve zararsız ürünler üretmek en önemli iş politikamız olmuştur. Geri dönüşümle kazanılabilen ürünler üretmeyi ve geleceğimizi korumayı bir görev biliriz.
      Firmamız gelecek yıllarda birincil olarak müşteri memnuniyetini hedef edinerek ticari faaliyetlerine devam edecektir.

Tarihçe Ayhan Plastik A.Ş.; 1974 yılında naylon torba üretimine 1 adet Extruder’la 80 metrekare alanda başlamıştır, 1986 yılında baskılı naylon torba üretimine geçmiştir, 1992 yılında 500 metrekare alana sahip tesisine taşınmıştır yüksek, 1996 yılında yoğun poşet üretimine geçmiştir, 2000 yılında jelatin üretimine geçmiştir, 2013 yılında 3000 metrekare kapalı alana sahip tesisine taşınmıştır ve 1500 metrekaresini makine parkına ayırmıştır 2014 yılında baskılı baskısız naylon torba, naylon çanta, naylon poşet ve rulo imalatına devam etmektedir.